COM20020ILJP
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
COM20020ILJP
Part Number : COM20020ILJP
Manufacturer : Microsemi
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : COM20020ILJP More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Microsemi. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Surface Mount
Interface : Parallel
Number of Pins : 28
Max Supply Voltage : 5.5 V
Number of Transceivers : 1
Operating Supply Voltage : 5 V
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Interface - Controllers
Qty : 787 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Pro audio, video & signage TV
Data Rate : 5 Mbps
Case/Package : PLCC
Max Supply Current : 40 mA
Min Supply Voltage : 4.5 V
Operating Supply Current : 20 mA
Max Operating Temperature : 85 °C